OPTİMUM STU AR-GE MERKEZİ

Sürekli gelişmeyi ve yenilikçi işler yapmayı hedefleyen Optimak STU; Mekatronik, Makine, Metalurji ve Malzeme, Elektrik Elektronik, Endüstri ve Bilgisayar mühendislerinden oluşan güçlü, genç ve dinamik mühendis kadrosuyla Arge merkezi başvurumuz Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından onaylanmıştır. Yapacağımız ve yaptıracağımız Arge proje ve çalışmaların vatana millete hayırlı olması dileğiyle.

Hat sonu ve Robotik otomasyon sektöründe İlk ve Tek bağımsız AR-GE merkezi.
Kuruluşundan itibaren sektördeki ilklere imza atan, sektörün gelişmesine katkıda bulunan, sektörde takip edilen, ar-ge ve inovasyon çalışmalarını başarı ile sonuçlandıran firmamız, sektördeki İlk ve Tek bağımsız AR-GE merkezini faaliyete geçirmiştir.
150 m² kapalı alanı, test simülatör ve laboratuvarları ile Türk Makine Sektörüne hizmet verecek Ar-ge Merkezinde konusunda uzman ve saha tecrübesi olan Makine, Metalurji, Elektrik-Elektronik, Mekatronik, Bilgisayar ve Endüstri mühendisleri görev yapmaktadır.
OPTİMUM STU Arge Merkezi, Tübitak, Kosgeb, Ekonomi Bakanlığı, Kalkınma Ajansları, Avrupa Birliği Programları konusunda proje yazılım ve danışmanlık hizmetleri vermekle birlikte, tüm işletmelere 2D ve 3D tasarım, Elektrik Projelendirme, Otomasyon ve Bilgisayar yazılımları konusunda da hizmet verecektir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Chat with us on WhatsApp