Tüm Ürünlerimiz

1–22 / 56 sonuç gösteriliyor

Sarım alanına operatör tarafından getirilen ürünleri streç kolunun sabit olduğu açıcı kafanın dikey eksende hareket ederken tabla ile birlikte ürünlerin döndürülerek streçlendiği streç sarma makine çeşitlerinden biridir.

Sarım alanına operatör tarafından getirilen ürünlerin etrafında dairesel olarak dönen kol yardımıyla açıcı kafanın dikey eksende hareket ederek saatte 20 palet streçleyebilme imkanı sağlar.

Soğuk Oda İçi (Cold) Streç Sarma Makinesi (CSS) Sarım alanına operatör tarafından getirilen ürünlerin etrafında dairesel olarak dönen kol yardımıyla saatte 20 palet streçleyebilme imkanı sağlar.

Sarım alanına konveyörler ile getirilen ürünlerin etrafında dairesel olarak dönen kol yardımıyla açıcı kafanın dikey eksende hareket ederek saatte 30 palet streçleyebilme imkanı sağlar.

Sarım alanına konveyörler ile getirilen ürünleri streç kolunun sabit olduğu açıcı kafanın dikey eksende hareket ederken konveyörle birlikte ürünlerin döndürülerek saatte 30 palet streçlendiği streç sarma makine çeşitlerinden biridir.

Sarım alanına konveyörler ile getirilen ürünlerin etrafında dairesel olarak dönen kol yardımıyla açıcı kafanın dikey eksende hareket ederek saatte 40 palet streçleyebilme imkanı sağlar.

Sarım alanına konveyörler ile getirilen ürünlerin etrafında dairesel olarak dönen kol yardımıyla açıcı kafanın dikey eksende hareket ederek saatte 60 palet streçleyebilme imkanı sağlar.

Voltaj ve dalga tipi ve dalga boyu  kontrollu kandırılamayan akıllı sensörler ve ışın bariyerleridir.

Koli Hazırlama Makinaları

Koli Bantlama (Alt Bantlama) Makinesi

Kolileme işlemi gerçekleştikten sonra kolinin altını bantlama işlemini insan gücüne gerek duyulmadan bantlama işlemini sağlar.

Kolileme Robotları

Arm (Kol) Robotları

Kol robotu ürünleri ürün tipine göre vakumlu veya kavramalı ataçman vasıtasıyla tutarak bir veya birden fazla kolinin içerisine aynı anda yerleştiren makinelerdir.

Konvansiyonel Paletayzırlar

Asansörlü Paletayzır (Palletizer)

 Asansörlü Paletayzır (Palletizer), Paletleme Sistemleri kategorisi altında bulunan Konvansiyonel Paletayzır (Konvansiyonel Robot Palletizer) grubu makinesidir.

Asetal Bantlı Konveyör Ürün Taşıma Sistemleri içerisinde bulunan Modüler Bantlı Konveyördür.

Modüler Bantlı Konveyörler

Asetal Tab Konveyör

Asetal Tab Konveyör Ürün Taşıma Sistemleri içerisinde bulunan Modüler Bantlı Konveyördür.

Makine Emniyet Sistemleri

Bağımsız Pano

Acil stop butonuna basıldığında elektrik beslemesini kesen bağımsız panodur.

Ürünlere barkod ve karekodların yapıştırılmasını ve ürünlerde bulunan barkod ve karekodları okuma işlemini sağlarlar.

Boncuklu Akümülasyon Konveyörü (Düz – Dönüşlü) Akümülasyon Konveyörleri kategorisinde bulunan bir Ürün Taşıma Sistemi grubu makinasıdır.

Robotik Paletlemeler

Cam Damacana Robotik Paletleme

Cam Damacana Rack Robotik Paletleme, Paletleme Sistemleri kategorisi altında bulunan Robotik Paletleme grubu makinesidir.

Özel Çözüm ve Projeler

Desi Ölçüm Kabini

Desi Ölçüm Kabini ölçüm yapılmak istenen ürünler giriş bandına sırası ile konulur makine otomatik olarak ürünleri tek tek ölçüm istasyonun transfer eder.

Makine Emniyet Sistemleri

Emniyet Fensleri

Çalışma alanlarına izinsiz girişi ve çalışma alanından dış mekana kontrolsüz çıkışı önleyen mesafelere dikkat edilerek monte edilen emniyet fensleridir.

Özel Çözüm ve Projeler

Gazaltı Kaynak Teli Taşıma Hattı

Gazaltı Kaynak Teli Taşıma Hattı ile gazaltı kaynak teli sarım makineleri boyunca yerleştirilmiş olan konveyörler sayesinde gazaltı kaynak teli paketleme istasyonuna transfer edilir.

Modüler Bantlı Konveyörler

Inox Bantlı Konveyör (Düz – Dönüşlü)

Inox Bantlı Konveyör Ürün Taşıma Sistemleri içerisinde bulunan Modüler Bantlı Konveyördür.

Kolileme Robotları

Kartezyen Robotlar

Kartezyen robotlar ürün tipine göre vakumlu veya kavramalı ataçman vasıtasıyla ürünü tutarak bir veya birden fazla kolinin içerisine aynı anda yerleştirir.