Optimak STU Gelişen Teknolojiyi Değerlendiriyor

optimak ailesi

Optimak STU firması 2012 yılında kurulduğu tarihten itibaren artan bir ivmeyle başarısını yükseltmektedir. Bu başarının en büyük etkenleri 16’sı mühendisten oluşan güçlü bir ekiple çalışmalarını büyük bir hassasiyet ve profesyonellikle yürütmekte olmalarıdır. Ayrıca uluslararası standartlarda iş güvenliği kurallarına uygun, yüksek performanslı ve sorunsuz çalışan, operatöre gereksinimi olmayan makine ve sistemler üretmekte olmaları bulunduğu sektörde Optimak STU bir adım daha öne çıkmaktadır. Çözüm odaklı çalışmayı prensip edinmiş olan Optimak STU müşterilerine makine değil çözüm sunmayı hedeflemektedir ve bunu gerçekleştirmektedir.

Türkiye’nin her bölgesinde makineleri bulunmakta olan Optimak STU 2017 yılı hedeflerinde arasına Ortadoğu ihracatına ağırlık vermeyi eklemiştir ve bu alanda başarılı projelere imza atmıştır. 2017 yılında ihracata ağırlık vermeye başlayan Optimak STU ilerleyen zamanlarda ihracatlarına ağırlık vererek globalleşmeye doğru emin adımlar atmaya devam etmektedir.

Optimak STU 2017 itibariyle sektördeki pazarlama ve tanıtım faaliyetlerine de gereken önceliği vermeyi hedeflemiştir. Bu kapsamda 25-28 Ekim 2017 tarihleri arasında İstanbul Tüyap Kültür ve Kongre merkezinde yapılmış olan Avrasya Ambalaj İstanbul 2017 23. Uluslararası Ambalaj Endüstrisi Fuarına, 2-5 Kasım 2017 tarihleri arasında Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Uluslar arası Fuar merkezinde ve 4-6 Ekim 2017 tarihlerinde WOW Kongre Merkezinde gerçekleşmiş olan ST 3. Robot Yatırımları Zirvesinde ilgili sektörlerdeki müşterileriyle birebir tanışmayı ve ürünlerini tanıtmayı amaçlayan Optimak STU, hızlı büyümesini bu organizasyonlarla desteklemeyi planlamıştır. Katılım gerçekleştirmiş olduğu etkinliklerde büyük ilgi görmekte olan Optimak STU yapmış olduğu başarılı projelerin ilgi görmesinden gurur duymaktadır.

Gelişen teknolojiyi ve sosyal medyayı yakından takip etmekte olan Optimak STU faaliyet göstermiş olduğu sosyal medya hesaplarından geri dönüşler sağlamaktadır. Müşterilerin, öğrencilerin, iş arayışında olanların, sektörün meraklılarının iletişime geçebileceği ve firma hakkında bilgi sahibi olabileceği bir araç olarak kullanılmaktadır.

Yenilenen web sitesi ile birlikte SEO uyumluluğu çalışmalarına başlamış olan Optimak STU teknolojiyi ve interneti en verimli şekilde kullanmayı hedeflemektedir. Optimak STU dijital pazarlamanın her sektörde olduğu gibi makine imalat sektöründe de önemli olduğunun farkındadır. Dijital pazarlama çözümlerine özellikle de Kurumsal SEO çalışması ve danışmanlığına önem vermektedir. SEO yani Arama Motoru Optimizasyonu çalışmaları ile müşteriler tarafından daha kolay bulunabilirlik elde etmeye çalışılmaktadır. Marka bilinirliği açısından da SEO çalışmalarının olumlu etkileri olduğunun farkındadır. Aynı zamanda ihracat rakamlarının artmasında da yapılan optimizasyon çalışmalarının faydası görülmektedir. Yeni çağın makine üretimi ve bilişim çağı olduğunun farkında olan Optimak STU bu doğrultuda kendini sürekli geliştirmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Chat with us on WhatsApp