Streç Sarma Makineleri

11 sonuç gösteriliyor

Streç Sarma Makineleri,Otomatik Streç Sarma Makinası,Yarı Otomatik Streç Sarma Makinesi,Döner Kollu Makinalar,Kement Atma Sistemleri bu kategoride yer almaktadır.

Sarım alanına operatör tarafından getirilen ürünleri streç kolunun sabit olduğu açıcı kafanın dikey eksende hareket ederken tabla ile birlikte ürünlerin döndürülerek streçlendiği streç sarma makine çeşitlerinden biridir.

Sarım alanına operatör tarafından getirilen ürünlerin etrafında dairesel olarak dönen kol yardımıyla açıcı kafanın dikey eksende hareket ederek saatte 20 palet streçleyebilme imkanı sağlar.

Soğuk Oda İçi (Cold) Streç Sarma Makinesi (CSS) Sarım alanına operatör tarafından getirilen ürünlerin etrafında dairesel olarak dönen kol yardımıyla saatte 20 palet streçleyebilme imkanı sağlar.

Sarım alanına konveyörler ile getirilen ürünlerin etrafında dairesel olarak dönen kol yardımıyla açıcı kafanın dikey eksende hareket ederek saatte 30 palet streçleyebilme imkanı sağlar.

Sarım alanına konveyörler ile getirilen ürünleri streç kolunun sabit olduğu açıcı kafanın dikey eksende hareket ederken konveyörle birlikte ürünlerin döndürülerek saatte 30 palet streçlendiği streç sarma makine çeşitlerinden biridir.

Sarım alanına konveyörler ile getirilen ürünlerin etrafında dairesel olarak dönen kol yardımıyla açıcı kafanın dikey eksende hareket ederek saatte 40 palet streçleyebilme imkanı sağlar.

Sarım alanına konveyörler ile getirilen ürünlerin etrafında dairesel olarak dönen kol yardımıyla açıcı kafanın dikey eksende hareket ederek saatte 60 palet streçleyebilme imkanı sağlar.

Ürünlere barkod ve karekodların yapıştırılmasını ve ürünlerde bulunan barkod ve karekodları okuma işlemini sağlarlar.

Kement atma sistemi streçi kement haline getirir ve streçin kement olarak sarılmasının istenildiği noktaya kadar sarmaya devam eder

Üst film kapatma sistemi ile konulan naylon film streç tabakalarının arasında kaldığı için paletteki ürünlerin üstüne toz ve nem girmesi önlenir.

Yarı Otomatik Makinalar

Yarı Otomatik Streç Aktarma Makinesi

Streç aktarma makinesi streç rulolarının birbirlerine aktarılması işlemini sağlar.