Optimak STU, katıldığı organizasyonlarda büyük ilgi görüyor…

Santek Fuarı

Optimak STU firması 2012 yılında kurulduğu tarihten itibaren artan bir ivmeyle başarısını yükseltmektedir. Bu başarının en büyük etkenleri 16’sı mühendisten oluşan güçlü bir ekiple çalışmalarını büyük bir hassasiyet ve profesyonellikle yürütmekte olmalarıdır. Ayrıca uluslararası standartlarda iş güvenliği kurallarına uygun, yüksek performanslı ve sorunsuz çalışan, operatöre gereksinimi olmayan makine ve sistemler üretmekte olmaları bulunduğu sektörde Optimak STU bir adım daha öne çıkmaktadır.

Çözüm odaklı çalışmayı prensip edinmiş olan Optimak STU müşterilerine makine değil çözüm sunmayı hedeflemektedir ve bunu gerçekleştirmektedir. Optimak STU 2017 itibariyle sektördeki pazarlama ve tanıtım faaliyetlerine de gereken önceliği vermeyi hedeflemiştir. Bu kapsamda 25-28 Ekim 2017 tarihleri arasında İstanbul Tüyap Kültür ve Kongre merkezinde yapılmış olan Avrasya Ambalaj İstanbul 2017 23. Uluslararası Ambalaj Endüstrisi Fuarına, 2-5 Kasım 2017 tarihleri arasında Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Uluslar arası Fuar merkezinde ve 4-6 Ekim 2017 tarihlerinde WOW Kongre Merkezinde gerçekleşmiş olan ST 3. Robot Yatırımları Zirvesinde ilgili sektörlerdeki müşterileriyle birebir tanışmayı ve ürünlerini tanıtmayı amaçlayan Optimak STU, hızlı büyümesini bu organizasyonlarla desteklemeyi planlamıştır.

ST 3. Robot Yatırımları Zirvesi

Robot Yatırımları Zirvesi içeriği sadece robotlu üretim olan bir organizasyon olma özelliğini sebebiyle Optimak STU tarafından değerlendirmeye değer görülmüştür. Organizasyon boyunca önemli ziyaretlere ev sahipliği yapmakta olan bu etkinlik tüm katılımcılar kadar Optimak STU için de faydalı olmuştur. Optimak STU Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Tansel Cavit Kulak organizasyon dahilinde Kolileme ve Paletleme Prosesinde Robotlar konulu konferansı katılımcılara sunmuştur. Avrasya Ambalaj İstanbul 2017 23. Uluslararası Ambalaj Endüstrisi Fuarı Hat Sonu Çözüm Uzmanı olarak anılan Optimak STU her sektörde faaliyet gösterebilmektedir. Referanslarının sektörel çeşitliliği oldukça fazladır. Ambalaj sektörü de bu sektörlerden birisidir.

Avrasya Ambalaj İstanbul 2017 23. Uluslararası Ambalaj Endüstrisi Fuarı

Optimak STU açısından değerlendirilecek olursa yoğun ve verimli bir fuar olduğu söylenebilmektedir. Ziyaretçilerden yoğun ilgi gören paletleme robotu, katılımcıların ilgisini çeken streç sarma makinesi ve koli açma-kapama, streç aktarma makineleriyle fuar standında yerini alan Optimak STU yoğun ilgiden memnun kalmıştır.

Santek 2017 Tüyap 4. Doğu Marmara Sanayi ve Teknoloji Fuarı

Doğu Marmara Bölgesindeki sanayi kuruluşlarının ürettiği tüm yeniliklerin aynı çatı altında sergilendiği fuarda Optimak STU Sakarya firması olarak yeri almıştır. Bölgesel katılımcıların ve ziyaretçilerin ürünlere ve firmaya olan yoğun ilgisi bölgesel alanda da Optimak STU olarak önemli ve değerli pozisyonlarda bulunulduğunu göstermektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Chat with us on WhatsApp